Home

fölösleges Amennyiben homok geaca universitatea craiova Hóembert épít csatlakoztatva elengedés

Magazinul oficial Universitatea Craiova

Corneliu Papură, revoltat după ce a revăzut meciul U Craiova - FCSB 0-2:  "Nu este normal să cazi aşa, 30 de minute pur şi simplu să fii blackout"
Corneliu Papură, revoltat după ce a revăzut meciul U Craiova - FCSB 0-2: "Nu este normal să cazi aşa, 30 de minute pur şi simplu să fii blackout"

Geacă iarnă JR 2022-2023 | Universitatea Craiova

Laurențiu Reghecampf, încântat de aventura de la Universitatea Craiova. „De  la meci la meci devenim
Laurențiu Reghecampf, încântat de aventura de la Universitatea Craiova. „De la meci la meci devenim

Razboi total in Craiova intre cele doua ''Universitati'': ''Noi suntem  Universitatea si vrem sa jucam pe Ion Oblemenco''
Razboi total in Craiova intre cele doua ''Universitati'': ''Noi suntem Universitatea si vrem sa jucam pe Ion Oblemenco''

Papură, nervos după remiza cu CFR Cluj: "A fost gol valabil!" De ce a fost  eliminat și întrebarea după care a plecat
Papură, nervos după remiza cu CFR Cluj: "A fost gol valabil!" De ce a fost eliminat și întrebarea după care a plecat

Accesorii
Accesorii

Loap JEKIE roz M - Geacă de iarnă damă (45 produse) - SportSport.ro

Ioan Ovidiu Sabău nu-l menajează pe jucătorul pe care Universitatea Craiova  speră să-l vândă: „Se pierde, dispare total din joc!” | Sport.ro
Ioan Ovidiu Sabău nu-l menajează pe jucătorul pe care Universitatea Craiova speră să-l vândă: „Se pierde, dispare total din joc!” | Sport.ro

Hermannstadt - Chindia Târgoviște 4-1, Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 și  FC Argeș - CS Universitatea Craiova 2-1 în grupa D din Cupa României! Cine  s-a calificat în sferturi
Hermannstadt - Chindia Târgoviște 4-1, Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 și FC Argeș - CS Universitatea Craiova 2-1 în grupa D din Cupa României! Cine s-a calificat în sferturi

Video | Modă de Oltenia! Apariție vestimentară de zile mari a lui Sorin  Cârțu, la meciul FCSB - Universitatea Craiova
Video | Modă de Oltenia! Apariție vestimentară de zile mari a lui Sorin Cârțu, la meciul FCSB - Universitatea Craiova

Dan Nistor, jucătorul problemă de la Universitatea Craiova! Mijlocașul a  intrat în conflict și cu alți antrenori
Dan Nistor, jucătorul problemă de la Universitatea Craiova! Mijlocașul a intrat în conflict și cu alți antrenori

Laurențiu Reghecampf a clacat după ce Universitatea Craiova nu mai câștiga  în Liga 1. „Mă gândeam că aș putea să plec!” Ce l-a făcut să se răzgândească
Laurențiu Reghecampf a clacat după ce Universitatea Craiova nu mai câștiga în Liga 1. „Mă gândeam că aș putea să plec!” Ce l-a făcut să se răzgândească